Terapia grupowa

Terapia grupowa to metoda, która nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów, ale także pozwala na nowo zbudować relacje i więzi społeczne. Człowiek biorący udział w specjalistycznych sesjach, w których uczestniczą też osoby z podobnymi problemami, ma większą odwagę, żeby się otworzyć. Dzięki temu jest w stanie opowiedzieć o swoich przeżyciach i uzyskać pomoc. Wie, że nikt nie będzie go oceniał, ponieważ inni także mają za sobą niejedno trudne doświadczenie. Terapia grupowa stanowi doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy przeżywają różnego rodzaju fobie, lęki, mierzą się ze stratą osób bliskich lub ich chorobą. Uczestnikami sesji, są także osoby zmagający się z zaburzeniami osobowości. Terapia grupowa stanowi doskonałą metodę walki z depresją. Zaleca się ją też w przypadku nerwic i psychoz.

Wybierz specjalistę, z którym chcesz się spotkać online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez komunikator internetowy.

 Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów. Wybierz jednego z naszych specjalistów, a następnie dokonaj rezerwacji wizyty poprzez kalendarz.

IMG_4AC90C13D78B-1 (1)
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy wspierając klientów indywidualnych w sytuacji kryzysu, doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak i trudnych doświadczeń związanych z traumą rozwojową i relacyjną.
f_la276cwo0 (1)
Psycholog, Terapeuta TSR
Jestem psychologiem, pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, w swojej pracy wykorzystuje elementy NVC. Pracuję na zasobach, jestem przekonana, że ludzie są pełni zasobów, potrzebnych do znalezienia rozwiązania. Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą po ukończeniu 15 r.ż.
CA3D582D-E01F-46E8-8AD8-AECF0AABAD5E 2
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i dyplomowanym seksuologiem. Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy. Dzięki mojemu wykształceniu wspieram osoby mające trudności osobowościowe, problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji, a także przeżywające brak celu i sensu życia.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…