Terapia Traumy

W terapii traumy skupiamy się na poszukiwaniu zasobów niezbędnych w budowaniu siły życiowej. Terapia często przyjmuje formę psychoterapii somatycznej. Trauma jest zjawiskiem wszechobecnym, które może się pojawić w każdym momencie życia, a reakcje na nią mogą być niezwykle złożone. W naszej pracy stosujemy rozszerzoną definicję traumy, ponieważ osoby doświadczającego poważnego zagrożenia swej integralności psychologicznej mogą cierpieć tak samo jak te, których traumatyczne przeżycia wynikają z urazów fizycznych lub zagrożenia życia i mogą one podobnie reagować na terapie koncentrującej się na traumie. 

Wybierz specjalistę, z którym chcesz się spotkać online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez komunikator internetowy.

 Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów. Wybierz jednego z naszych specjalistów, a następnie dokonaj rezerwacji wizyty poprzez kalendarz.

IMG_4AC90C13D78B-1 (1)
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy wspierając klientów indywidualnych w sytuacji kryzysu, doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak i trudnych doświadczeń związanych z traumą rozwojową i relacyjną.
CA3D582D-E01F-46E8-8AD8-AECF0AABAD5E 2
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i dyplomowanym seksuologiem. Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy. Dzięki mojemu wykształceniu wspieram osoby mające trudności osobowościowe, problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji, a także przeżywające brak celu i sensu życia.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…