Terapia TSR

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach TSR, jest nurtem terapii krótkoterminowej. Koncentruje się na realizacji celów klienta bez potrzeby analizowania jego przeszłości oraz przyczyn aktualnej sytuacji życiowej. W podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu podstawowym założeniem jest to, że klient posiada odpowiednie zasoby do osiągnięcia celu. Ten typ terapii skupia się na silnych stronach i zasobach, zamiast analizy deficytów i źródeł różnych problemów w historii klienta. Model terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach zakłada, że klient jest ekspertem od swojego życia i to właśnie on posiada niezbędne narzędzia, wiedzę, mocne strony i zasoby do uporania się z problemem i osiągnięcia celu. Między klientem, a terapeutą nawiązywana jest relacja partnerska, w której terapeuta wspiera i pomaga w odnalezieniu właściwej drogi

Wybierz specjalistę, z którym chcesz się spotkać online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez komunikator internetowy.

 Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów. Wybierz jednego z naszych specjalistów, a następnie dokonaj rezerwacji wizyty poprzez kalendarz.

f_la276cwo0 (1)
Psycholog, Terapeuta TSR
Jestem psychologiem, pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, w swojej pracy wykorzystuje elementy NVC. Pracuję na zasobach, jestem przekonana, że ludzie są pełni zasobów, potrzebnych do znalezienia rozwiązania. Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą po ukończeniu 15 r.ż.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…