Honorata Klich

f_la276cwo0 (1)

Honorata Klich

Psycholog, Terapeuta TSR

Jestem psychologiem, ukończyłam jednolite studia magisterskie o specjalności psychologia kliniczna i osobowości.

Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, jestem w trakcie szkolenia zaawansowanego. W swojej pracy wykorzystuje elementy NVC (porozumienia bez przemocy). Aktualnie pracuje z rodzinami wspierając ich w podniesieniu kompetencji opiekuńczo wychowawczych i wyjściu z trudnej sytuacji życiowej, a także jako psycholog w liceum ogólnokształcącym. Jestem wykfalifikowanym pedagogiem społeczno-opiekuńczym i pracownikiem socjalnym z kilkunastoletnim stażem pracy.  Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i wspieraniu osób w kryzysie.

Przeszłam liczne szkolenia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach: Język serca w gabinecie-warsztat praktyczny. Zastosowanie Porozumienia Bez Przemocy w pracy w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Szkolenie w zakresie metody: DAM RADĘ oraz metody: JESTEM Z CIEBIE DUMNY. Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, kurs I stopnia.

Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy, a także borykającymi się z problemami emocjonalnymi. Pracuję na zasobach, uczę jak komunikować się by poprawić relacje z rodziną, przyjaciółmi oraz współpracownikami, jak rozwiązywać konflikty i osiągać cele bez stawiania żądań oraz jak przyjmować oceny i krytykę. Jestem przekonana, że ludzie są pełni zasobów, potrzebnych do znalezienia rozwiązania.

Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą po ukończeniu 15 r.ż.

Jeśli coś ma się zmienić, coś musisz zmienić.

NURT: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR),

Terapia indywidualna, (50 min.): 180 zł

LOKALIZACJA: on-line
TELEFON: 507 820 942
E-MAIL:  recepcja@gabinetvitamed.pl