Psychodietetyka

Psychodietetyka to dziedzina wiedzy, która łączy w sobie elementy psychologii, dietetyki, nutrigenetyki, kultury fizycznej i medycyny. Zwraca uwagę nie tylko na wpływ czynników psychologicznych na zachowania żywieniowe, lecz także podkreśla rolę dwukierunkowego związku pomiędzy jedzeniem a emocjami i zachowaniami człowieka oraz wyjaśnia mechanizmy biofizjologiczne na które oddziałuje jedzenie, a które leżą u podstaw sfery emocjonalnej i behawioralnej. Nasi specjaliści posiadają kompetencję i wykształcenie do pracy z osobami zmagającymi się z otyłością, bulimią czy anoreksją. 

Wybierz specjalistę, z którym chcesz się spotkać online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez komunikator internetowy.

 Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów. Wybierz jednego z naszych specjalistów, a następnie dokonaj rezerwacji wizyty poprzez kalendarz.

CA3D582D-E01F-46E8-8AD8-AECF0AABAD5E 2
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i dyplomowanym seksuologiem. Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy. Dzięki mojemu wykształceniu wspieram osoby mające trudności osobowościowe, problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji, a także przeżywające brak celu i sensu życia.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…