Dominika Dąbrowska

IMG_4AC90C13D78B-1 (1)

Dominika Dąbrowska

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, seksuologiem, terapeutą par, terapeutą traumy (NARM), coachem i superwizorem coachingu. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy wspierając klientów indywidualnych w sytuacji kryzysu, doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak i trudnych doświadczeń związanych z traumą rozwojową i relacyjną.

W procesie terapii par wspieram pary doświadczające kryzysu, konfliktu, zmagające się z trudnymi sytuacjami czy doświadczeniami (m.in. stratą, żałobą, zdradą).

Pracuję m.in. w oparciu o podejście psychodynamiczne. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia kliniczna i osobowości, Studium Psychoterapii Par, studia podyplomowe na kierunku Seksuologia, Certyfikowane 2-letnie szkolenie w zakresie Terapii Traumy w podejściu NARM. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem również coachem (ICF PCC) oraz superwizorem coachingu wspierając klientów, w tym także coachów w ich profesjonalnym rozwoju.

NURT – Psychodynamiczny

LOKALIZACJA – sesje on-line i stacjonarnie, ul. Borkowska 9, 30-438 Kraków,

TELEFON: 508 217 904

E-MAIL:  biuro@dominika-dabrowska.pl