Psychoterapia

Proces psychoterapii skupia się na diagnozie, leczeniu oraz poprawie komfortu życia osobom doświadczającym trudności w funkcjonowaniu na co dzień. U podłoża każdej psychoterapii leży przekonanie, że osoby borykające się z problemami psychologicznymi mogą się zmienić – mogą nauczyć się bardziej adaptacyjnych sposobów postrzegania, oceny siebie i świata oraz bardziej adaptacyjnych zachowań.  Problemy jakich doświadczają osoby zgłaszające się na terapię są różne, jak i różna jest motywacja, którą się kierują. Terapia nie oferuje żadnej magicznej przemiany, jest procesem trudnym i długotrwałym. Wbrew temu, co się powszechnie sądzi, psychoterapia może być na dłuższą metę tańsza niż inne metody interwencji. 

Wybierz specjalistę, z którym chcesz się spotkać online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez szyfrowane połączenia internetowe

 Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów. Wybierz jednego z naszych specjalistów, a następnie dokonaj rezerwacji wizyty poprzez kalendarz.

agnieszkabasiaga (1) (1)
Psycholog, Psychoterapeuta, Pedagog
Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia terapeutycznego przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz dyplomowanym Pedagogiem z zakresu Pedagogiki Resocjalizacyjnej.
IMG_4AC90C13D78B-1 (1)
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Prowadzę terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy wspierając klientów indywidualnych w sytuacji kryzysu, doświadczających trudności w codziennym funkcjonowaniu, jak i trudnych doświadczeń związanych z traumą rozwojową i relacyjną.
CA3D582D-E01F-46E8-8AD8-AECF0AABAD5E 2
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Jestem psychologiem, psychoterapeutą i dyplomowanym seksuologiem. Prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, terapię par, konsultacje seksuologiczne oraz terapię traumy. Dzięki mojemu wykształceniu wspieram osoby mające trudności osobowościowe, problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji, a także przeżywające brak celu i sensu życia.
zdjecie Mytherapy (1)
Psycholog, psychoterapeuta Poznawczo–Behawioralny (CBT)
W pracy psychoterapeutycznej pomagam osobom chcącym poprawić jakość swojego życia oraz osobom przychodzącym kryzys, wypalenie zawodowe, mającym trudności w relacjach interpersonalnych, zaburzenia lękowe, obsesyjno – kompulsywne, zaburzenia osobowości.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…