W czym możemy Ci pomóc?

W ramach działalności VitaMed świadczymy usługi konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii. Współpracują z nami wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Oferujemy konsultacje i terapię on-line jak i wizyty stacjonarnie. 
Nasze placówki mieszczą się w: 

Konsultacje i terapie online

Konsultacje i terapię online, realizujemy poprzez komunikator internetowy. Wprowadzone przez nas zabezpieczenia gwarantują Państwu bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewniają poufność prowadzonych rozmów.

W zakładce „Zespół” mają Państwo możliwość zapoznania się z informacjami na temat specjalności oraz doświadczenia psychologów i terapeutów, którzy z nami współpracują, a także umówienia wizyty poprzez interaktywny kalendarz, bezpośrednio do wybranego specjalisty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakładce „Usługi” oraz do kontaktu, w przypadku pojawienia się pytań lub chęci umówienia wizyty drogą telefoniczną lub mailową.

Co oferujemy?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Pomagamy odnaleźć prawdę na temat siebie

Badania naukowe wskazują na skuteczność psychoterapii w radzeniu sobie z takimi trudnościami jak: stany depresyjne, zaburzenia lękowe (nerwice), konsekwencje przeciążenia stresem, uzależnienia, problemy osobowościowe. W terapii najważniejszym celem jest stan równowagi, którą zyskujemy poprzez poszerzenie świadomości. Terapia daje także możliwość odnalezienia przyczyny problemu i odczuwanego dyskomfortu, oraz odbudowania swojego poczucia szczęścia i relacji z ludźmi. Współpracując z psychologiem lub psychoterapeutą możesz poznać swoje zasoby i ograniczenia, a co najważniejsze – zmienić wyuczone schematy postępowania. Dzięki swojej pracy w terapii zyskujesz możliwość zmiany.

Psychoterapia obejmuje cykl regularnych spotkań. Więź, jaka tworzy się pomiędzy klientem a terapeutą jest głównym narzędziem pracy w terapii. Relację tę określają kontrakt oraz zasady etyczne, którymi zawsze kieruje się każdy pomagający. Tematy poruszane podczas spotkań nie są ustalane z góry, zależą od potrzeb klienta w danym momencie. Zazwyczaj jednak koncentrują się wokół problemów i funkcjonowania klienta.

Opinie pacjentów

Co mówią o nas klienci…